Fanfik ze świata Pokemon, tworzony aby autor mógł wyżyć się na klawiaturze i ćwiczyć opowiadanie historii.
środa, 10 lutego 2016
Wstęp
Elo, jeśli ktoś tutaj przez przypadek wejdzie to niech wie, że Blog powstał po to żeby potrenował pisanie Opowieści, to tyle. Czasami będzie po Englishu and sometimes text will be in polski, zależy od mojego humoru.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz